חדש: אפליקציה להשוואת מחירי מוסכים

חדש: אפליקציה להשוואת מחירי מוסכים
דרך הסמארטפון האישי. האפליקציה
צילום מסך: יח"צ

מעכשיו לפני שנוסעים למוסך מקבלים בלחיצת כפתור הצעות מחיר מפורטות ממאות מוסכים

בימים אלה מושקת אפליקציית “גלגלים” המביאה לענף הרכב מימד נוסף של שקיפות שהצרכן כה זקוק לה בבואו למוסך. באמצעות האפליקציה, ניתן לקבל הצעות מחיר מפורטות לטיפולים ותיקונים לרכב. כל בקשה לתיקון או לטיפול ברכב, המוזנת באפליקציה, נשלחת מיד למאות מוסכים מורשים ברחבי הארץ, בהתאם לאזור הנבחר.

השיטה פשוטה – נכנסים לאפליקציה, ממלאים את פרטי הרכב, את האזור בארץ בו אתם מעוניינים לקבל את השירות ובוחרים אחת מארבע אופציות: טיפולים תקופתיים, תיקונים לרכב, חלקי חילוף לרכב ואפילו תיקוני פח וצבע (נכון, גם אם פישלתם בחניה ודפקתם את האוטו תוכלו להעלות תמונה ולשלוח אותה למוסכניקים).

הבקשה נשלחת אונליין למאות מוסכים בהליך של מכרז הפוך. בתוך פרק זמן קצר, אותם מוסכים שולחים אליכם, דרך האפליקציה, את הצעות המחיר שלהם. כל הצעת מחיר מלווה במפרט טיפול ותיקון ברור כמו אילו חלפים יוחלפו, מאיזה סוג, ואפילו עד איזה סוג שמן יוכנס למנוע. בנוסף תקבלו פירוט של שירותים נלווים כמו איסוף והשבת הרכב לבעליו וכמובן, המחיר. במקרים של בקשה להצעת מחיר לגבי חלפים, תקבלו הצעות מחיר מספקי החלפים שכוללות את פרטיה ספק, סוג החלף ועלותו.

כך מתקבלות מספר הצעות מחיר לאותו הטיפול המבוקש. כל מה שנותר הוא להשוות מחירים ומפרטי טיפול ולצפות בחוות דעת קודמות של צרכנים על המוסכים מהם הגיעו ההצעות. בדרך זו מקבל בעל הרכב את כל המידע שנחוץ לו על מנת שיוכל לבחור במוסך הנכון ביותר עבורו ולהזמין אליו תור דרך האפליקציה, בקליק.

עם “גלגלים” תגיעו למוסך עם הצעת מחיר ומפרט טיפול ידוע מראש, בלי הפתעות מיותרות, והכל דרך הסמארטפון האישי, ובלחיצת כפתור. האפליקציית גלגלים זמינה לאנדרואיד ול-iOS


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *