הלבנטה של מזראטי מגיעה לישראל

הלבנטה של מזראטי מגיעה לישראל

מחירה ההתחלתי של הפנינה המוטורית הזו יעמוד על 610,000 שקל

חברת אוטו איטליה, יבואנית מזראטי בישראל, השיקה באולם התצוגה של מזראטי ופרארי בתל אביב, את המזראטי לבנטה, רכב הפנאי שטח הראשון של מזראטי. בנוסף ללבנטה, נחשפו חידושים ועדכונים לשאר דגמי מזראטי וכן מחירים חדשים על מנת להגדיל את נוכחותה של מזראטי בישראל, בתמיכה מלאה של היצרן האיטלקי.1

כדי ליצור רכב ספורט שהוא גם רכב פנאי יש לרכב מנוע V6 בנפח 3 ליטר עם צמד מגדשי טורבו המספק 350 כ”ס ויש גם גרסה עם 430 כ”ס. יש גם גרסת דיזל שלה 275 כ”ס. כל המנועים ישולבו עם הנעה כפולה חכמה “Q4” – המסוגלת לשלוח מומנט בין הסרנים באופן מידי לפי הצורך, דיפרנציאל מוגבל החלקה, תיבה אוטומטית 8 הילוכים, מתלי אוויר כסטנדרט ומפרט עשיר של תוספות.


הלבנטה בתצורת 350 כ”ס, מאיצה מ-0 ל-100 קמ”ש ב- 6.0 שניות ובעלת מהירות מרבית של 251 קמ”ש. תצרוכת דלק משולבת: 10.7 ליטר/100 ק”מ. פליטת CO2: 249 גרם לק”מ. מערכת המולטימדיה בלבנטה היא גרסה חדשה של מערכת המגע של מזראטי – MTC Maserati Touch Control Plus- אשר תוכננה מחדש על מנת להציע יותר שימושיות ונוחות שימוש: מסך המגע בגודל 8.4 אינץ’ הינו ברזולוציה גבוהה יותר, תומך ב-Multi Touch וניתן לשליטה, בנוסף כמובן לאופציה במגע, על ידי חוגה חדשה לחלוטין במרכז התעלה, ליד ידית ההילוכים. כמו כן, מערכת המולטימדיה החדשה כוללת Apple CarPlay ו- Android Auto כסטנדרט (למכשירים תומכים). בכל רמות הגימור של הלבנטה הותקן מערך חדש ורחב של עזרים לנהג ומערכות בטיחות מתקדמות, ביניהן מערכת בקרת שיוט אדפטיבית עם פונקציית Stop & Go, מערכת התראה על אי שמירת מרחק, מערכת בלימה אוטונומית חלקית והתראה על סטייה מנתיב.

לבנטה מזראטי | צילום מתוך אתר החברה בישראל
לבנטה מזראטי | צילום מתוך אתר החברה בישראל

 

חידושים נוספים כוללים מערכת התראה על רכבים בשטח המת (Blind Spot Alert), דלת תא מטען חשמלית ומערך מצלמות היקפיות אופציונאלי. הפלא הזה יעלה החל מ-610 אלף שקל.
בנוסף, תשווק מזראטי גיבלי משודרגת עם מנוע הלבנטה בגרסה הבסיסית עם 350 כ”ס. הגיבלי המעודכנת תוצע בשלוש רמות גימור- גיבלי, גיבלי GranSport וגיבלי Lusso, החל מ-575 אלף שקל לגרסת גיבלי דיזל.

לאתר החברה בישראל לחצו כאן

לבנטה מזראטי | צילום מתוך אתר החברה בישראל
לבנטה מזראטי | צילום מתוך אתר החברה בישראל

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *